50% הנחה על רכישת ערכה מלאה

ימים
שעות
דקות
שניות

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

אקנה בפנים

אקנה בפנים

אקנה בפנים קשור הרבה פעמים לגיל ההתבגרות, לא מספיק שהנערים והנערות חווים חוסר ביטחון והמראה החיצוני כל כך חשוב, על כל הצרות נוסף גם האקנה שמסבך את העניינים.

איך אקנה מתחיל?

לאקנה בפנים יש כמה שלבים שבגללם הוא נוצר ומחריף:

  1. הורמונים מופרשים לזרם הדם ומשפעים על בלוטות החלב בעור להפריש יותר חלב (בגלל זה אקנה מופיע גם בזמנים של שינויים הורמונליים כמו המחזור החודשי והריון).
  2. כמויות החלב הגדולות סותמות את פתח היציאה אל העור והחלב נתקע בפנים.
  3. בעקבות הסתימה מתפתחת דלקת שגורמת לעור להראות אדום ולנגעי האקנה להפוך למוגלתיים.
    לכל שלב בהתפתחות האקנה יש חומרים אחרים שעוזרים. ישנם חומרים שמווסתים ומפחיתים את הפרשת החלב, ישנם חומרים אחרים שעוזרים לפתוח את הסתימות בעור ואחרים שמרגיעים את הדלקתיות. חשוב מאוד לאבחן את המצב המדויק של העור כדי להתאים לו את החומרים האידאליים לשימוש בבית.

לטיפול באקנה בפנים יש שני חלקים חשובים במידה שווה, הראשון להגיע לטיפולי פנים כדי לנקז את החלב שנתקע בעור ולרפא אותו. והשני הוא להשתמש באופן קבוע בחומרים מתאימים בבית. שימוש בחומרים בבית הוא משמעותי מאוד למהלך הריפוי של העור, אי אפשר להשיג ריפוי טוב ללא תחזוקה וטיפול יומיומי בבית. בנוסף חשוב לזכור שהכל התחיל בגלל ההורמונים המשתוללים בגוף, כל עוד תהיה “סערה הורמונאלית” האקנה יכול לחזור ולהתפרץ.

מכיוון שבמשך כל גיל ההתבגרות מופרשים הורמונים בכמויות גדולות גם האקנה לא יעבור תוך חודש, כל הזמן צריך להיות עם יד על הדופק המצב יכול להשתפר ואז שוב להחמיר ושוב להשתפר וחוזר חלילה.

אם רוצים לטפל באקנה בצורה טובה צריך להיות במשך כל התקופה בקשר עם הקוסמטיקאית לפעמים יהיה צורך בטיפול אינטנסיבי יותר ולפעמים פחות.

יש לכם אקנה בפנים?

אל תישארו מתוסכלים אפשר לטפל בו ולשפר את המצב בצורה משמעותית.

ולסיום מילה על ראקוטאן – בשנים אחרונות נכנסה לשוק תרופה לטיפול באקנה הניתנת על ידי רופאים ונקראת ראקוטאן. אם בחרתם לקחת אותה חשוב לדעת שזו תרופה חזקה מאוד שיכולה לגרום לכאבי שרירים ולכן אסור לעשות ספורט כשלוקחים אותה. בנוסף היא יכולה השפיע לרעה על תפקודי הכבד וכשלוקחים אותה צריך לעשות בדיקות של תפקודי כבד באופן שוטף.

22 פברואר 2021 // gil-tech
קמטים
חם מהתנור

קרם נגד קמטים – דרכים להתמודדות

קרם נגד קמטים מטפל באחת הבעיות שהכי מפריעות לנשים מבוגרות – הקמטים. קמטים נוצרים בעור בגיל מבוגר בעקבות הרס
לכתבה המלאה
19 ינואר 2021 // דנה טל - עורכת
מסכה לפנים
חם מהתנור

קרם עיניים מומלץ – השפעות הגיל וסוג עורך

קרם עיניים הוא קרם הנמרח באזור העיניים בלבד. אבל איך תדעי מהו קרם עיניים מומלץ בשבילך? ואיזה קרם
לכתבה המלאה

"השאלה היא לא מי ייתן לי,
השאלה היא מי יעצור אותי"

- איין ראנד -

איבחון קוסמטי בזמן שלך

המון דברים ניתן ללמוד באבחון הדרמטולוגי אונליין. הוא גם יכול לחסוך הרבה מאד זמן ואפילו כסף. 5 דקות ביממה, שתקדישי לעצמך עם החומרים הנכונים, יכולים בהחלט לשמור על עור ומאור הפנים שלך…ובכל זאת חשוב לי לומר, תרשי לעצמך להתפנק מעת לעת, גם בטיפול תקופתי יסודי אצל קוסמטיקאית מקצוענית. מגיע לך.

מוצרים בהאמה אישית

את סדרת im יצרתי לפי העיקרון של less is more כאן יהיה טקסט המשך שיסביר על המוצרים בסדרה וכו וכו בוד הסקיצו משו אור ביטחוריכה. טומטים בעזרתיכה. הטיפותנת העבודה שתרצו.
ובעות בעילות ומטים אחרים בי אחופשיפות הצלל אחורה לביעיל דבר אות בביטה ובין שתרצו.
מאל, דבר אצבעיצוב הר לחזורים

הסל שלך הסל שלך
דבר איתידברי איתי

כל העדכונים והמאמרים האחרונים שלי ישירות אלייך למייל

**מבטיחה שלעולם לא אעביר את המייל שלך לאחרים ותמיד תוכלי לבטל בלחיצת כפתור