50% הנחה על רכישת ערכה מלאה

ימים
שעות
דקות
שניות

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

אקנה – יש מה לעשות

אקנה – יש מה לעשות

אקנה קשור הרבה פעמים לגיל ההתבגרות, לא מספיק שהנערים והנערות חווים חוסר ביטחון והמראה החיצוני כל כך חשוב על כל הצרות נוסף גם האקנה שמסבך את העיניינים.

איך אקנה מתחיל?

לאקנה כמה שלבים שבגללם הוא נוצר ומחריף:

  1. הורמונים מופרשים לזרם הדם ומשפעים על בלוטות החלב בעור להפריש יותר חלב (בגלל זה אקנה מופיע גם בזמנים של שינויים הורמונאלים כמו המחזור החודשי והריון).
  2. כמויות החלב הגדולות סותמות את פתח היציאה אל העור והחלב נתקע בפנים.
  3. בעיקבות הסתימה מתפתחת דלקת שגורמת לעור להראות אדום ולפיצעי האקנה להפוך למוגלתיים.

לכל שלב בהתפתחות האקנה יש חומרים אחרים שעוזרים. ישנם חומרים שמווסתים ומפחיתים את הפרשת החלב, ישנם חומרים אחרים שעוזרים לפתוח את הסתימות בעור ואחרים שמרגיעים את הדלקתיות. חשוב מאוד לאבחן את המצב המדוייק של העור כדי להתאים לו את החומרים האידאלים לשימוש בבית.

לטיפול באקנה יש שני חלקים חשובים במידה שווה, הראשון להגיע לטיפולי פנים כדי לנקז את החלב שנתקע בעור ולרפא אותו, והשני הוא להשתמש באופן קבוע בחומרים מתאימים בבית. שימוש בחומרים בבית הוא משמעותי מאוד למהלך הריפוי של העור, אי אפשר להשיג ריפוי טוב ללא תחזוקה וטיפול יומיומי בבית. בנוסף חשוב לזכור שהכל התחיל בגלל ההורמונים המשתוללים בגוף כל עוד תיהיה “סערה הורמנאלית” האקנה יכול לחזור ולהתפרץ, מכיוון שבמשך כל גיל ההתבגרות מופרשים הורמונים בכמויות גדולות גם האקנה לא יעבור תוך חודש, כל הזמן צריך להיות עם יד על הדופק המצב יכול להשתפר ואז שוב להחמיר ושוב להשתפר וחוזר חלילה.

אם רוצים לטפל באקנה בצורה טובה צריך להיות במשך כל התקופה בקשר עם הקוסמטיקאית לפעמים יהיה צורך בטיפול אינטנסיבי יותר ולפעמים פחות.

יש לכם אקנה? אל תישארו מתוסכלים אפשר לטפל בו ולשפר את המצב בצורה משמעותית.

ולסיום מילה על ראקוטאן – בשנים אחרונות ניכנסה לשוק תרופה לטיפול באקנה הניתנת על ידי רופאים ונקראת ראקוטאן, אם בחרתם לקחת אותה חשוב לדעת: 

  1. שזו תרופה חזקה מאוד שיכולה להשפיע לרעה על תפקודי הכבד וכשלוקחים אותה צריך לעשות בדיקות של תפקודי כבד באופן שוטף.
  2. אחת מתופעות הלוואי של התרופה היא ייבוש של נוזל במפרקים ולכן אסור לעשות ספורט בזמן שלוקחים אותה וזה כולל חוגי מחול, ג’ז, אתלטיקה, כדורסל, כדורגל – הבנתם את הרעיון.
  3. אין הוכחות חותכות וחד משמעיות אבל ישנם נערים ונערות שנכנסים לדיכאון עמוק בזמן לקיחת התרופה כנראה כתוצאה מההשפעה שלה ואז חשוב מאוד להפסיק את לקיחת התרופה באופן מיידי.
22 פברואר 2021 // gil-tech
קמטים
חם מהתנור

קרם נגד קמטים – דרכים להתמודדות

קרם נגד קמטים מטפל באחת הבעיות שהכי מפריעות לנשים מבוגרות – הקמטים. קמטים נוצרים בעור בגיל מבוגר בעקבות הרס
לכתבה המלאה
19 ינואר 2021 // דנה טל - עורכת
מסכה לפנים
חם מהתנור

קרם עיניים מומלץ – השפעות הגיל וסוג עורך

קרם עיניים הוא קרם הנמרח באזור העיניים בלבד. אבל איך תדעי מהו קרם עיניים מומלץ בשבילך? ואיזה קרם
לכתבה המלאה

"השאלה היא לא מי ייתן לי,
השאלה היא מי יעצור אותי"

- איין ראנד -

איבחון קוסמטי בזמן שלך

המון דברים ניתן ללמוד באבחון הדרמטולוגי אונליין. הוא גם יכול לחסוך הרבה מאד זמן ואפילו כסף. 5 דקות ביממה, שתקדישי לעצמך עם החומרים הנכונים, יכולים בהחלט לשמור על עור ומאור הפנים שלך…ובכל זאת חשוב לי לומר, תרשי לעצמך להתפנק מעת לעת, גם בטיפול תקופתי יסודי אצל קוסמטיקאית מקצוענית. מגיע לך.

מוצרים בהאמה אישית

את סדרת im יצרתי לפי העיקרון של less is more כאן יהיה טקסט המשך שיסביר על המוצרים בסדרה וכו וכו בוד הסקיצו משו אור ביטחוריכה. טומטים בעזרתיכה. הטיפותנת העבודה שתרצו.
ובעות בעילות ומטים אחרים בי אחופשיפות הצלל אחורה לביעיל דבר אות בביטה ובין שתרצו.
מאל, דבר אצבעיצוב הר לחזורים

הסל שלך הסל שלך
דבר איתידברי איתי

כל העדכונים והמאמרים האחרונים שלי ישירות אלייך למייל

**מבטיחה שלעולם לא אעביר את המייל שלך לאחרים ותמיד תוכלי לבטל בלחיצת כפתור