• הרשמי

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

טיפול באקנה

קוסמטיקה אונליין
קוסמטיקה אונליין

טיפול באקנה

אקנה הוא בעיה שמתחילה בגלל הפרשת יתר בבלוטות מיוחדות בעור שנקראות בלוטות חלב, התפקיד של בלוטות אלה הוא לייצר חומר שומני שמתפזר על הפנים ומונע יציאה של מים מהעור החוצה אל הסביבה, כאשר הבלוטות הללו מייצרות עודפים של חלב נוצר לנו בדרך כלל אקנה טיפול באקנה הוא טיפול שנועד לעזור לעור להתמודד ולהראות טוב יותר למרות ההפרשה המוגברת הזו.
כאשר אנחנו רוצים לבצע טיפול באקנה חשוב להבין איזה אקנה יש לנו, ישנם סוגים שונים של אקנה ולכל אחד מהם דגשים שונים בטיפול, וחומרים שונים שמומלץ להשתמש בהם על הפנים. באופן כללי חשוב להבין שברוב סוגי האקנה טיפול נכון ישלב טיפולי פנים במכון ובנוסף לכך שימוש בחומרים בבית. השילוב של שני החלקים האלה הוא חשוב ביותר להצלחת הטיפול מכיוון שכל אחד מהם תורם משהו ייחודי ולא ניתן על ידי החלק השני.
טיפול באקנה במכון נעשה בעזרת טיפול פנים שהחלק המשמעותי בו הוא הניקוי העמוק, הניקוי העמוק מאפשר לנקז החוצה חלב שנתקע בזקיקי השיער בעור וייצר פקק, פקקים אלה יכולים להישאר במצב לא מוגלתי ואז הם נקראים קומדונים בשפה המקצועית או בשם שאת יותר מכירה “שחורים”, הקומדונים יכולים במצבים מסוימים ואצל אנשים מסוימים להפוך לנגעים מוגלתיים.

טיפול באקנה בבית יכלול שימוש בתכשירים המותאמים בספציפית לסוג האקנה שיש לך, לסוג הנגעים ולפיזור שלהם על פני העור, התאמה נכונה של תכשירים לשימוש ביתי והדרכה נכונה של צורת השימוש בהם היא הכרחית להצלחת הטיפול. קשה מאוד עד בלתי אפשרי לשפר את מצב האקנה ללא שימוש של חומרים בבית, חשוב להבין, טיפול באקנה עוזר לעור להתמודד עם עודפי החלב שהבלוטות מייצרות, התהליך הזה של ייצור חלב קורה כל הזמן, בכל יום, ולכן צריך לעזור לעור להתמודד כל הזמן, וזה מצריך שימוש יומיומי של חומרים בבית ולא יכול לקרות מטיפול של פעם בחודש במכון.
טיפול באקנה כשהוא נעשה בצורה נכונה הוא תהליך ארוך שדורש מחויבות ממך כמטופלת בהקפדה על שימוש בתכשירים שהותאמו לך ובהגעה רוטינית למכון לצורך מעקב וטיפולי פנים.

19 ינואר 2021 // דנה טל - עורכת
מסכה לפנים
חם מהתנור

קרם עיניים מומלץ – השפעות הגיל וסוג עורך

קרם עיניים הוא קרם הנמרח באזור העיניים בלבד. אבל איך תדעי מהו קרם עיניים מומלץ בשבילך? ואיזה קרם
לכתבה המלאה
6 דצמבר 2020 // דנה טל - עורכת
קוסמטיקה אונליין
חם מהתנור

חומצה היאלרונית

בעקבות הפרסומים האחרונים בעיתונות ופיתוחים חדשים בתחום - תלמידות בכיתה, לקוחות בקליניקה, כולם מדברים בזמן האחרון על חומצה
לכתבה המלאה

"השאלה היא לא מי ייתן לי,
השאלה היא מי יעצור אותי"

- איין ראנד -

איבחון קוסמטי בזמן שלך

המון דברים ניתן ללמוד באבחון הדרמטולוגי אונליין. הוא גם יכול לחסוך הרבה מאד זמן ואפילו כסף. 5 דקות ביממה, שתקדישי לעצמך עם החומרים הנכונים, יכולים בהחלט לשמור על עור ומאור הפנים שלך…ובכל זאת חשוב לי לומר, תרשי לעצמך להתפנק מעת לעת, גם בטיפול תקופתי יסודי אצל קוסמטיקאית מקצוענית. מגיע לך.

מוצרים בהאמה אישית

את סדרת im יצרתי לפי העיקרון של less is more כאן יהיה טקסט המשך שיסביר על המוצרים בסדרה וכו וכו בוד הסקיצו משו אור ביטחוריכה. טומטים בעזרתיכה. הטיפותנת העבודה שתרצו.
ובעות בעילות ומטים אחרים בי אחופשיפות הצלל אחורה לביעיל דבר אות בביטה ובין שתרצו.
מאל, דבר אצבעיצוב הר לחזורים

הסל שלך הסל שלך
דבר איתידברי איתי

כל העדכונים והמאמרים האחרונים שלי ישירות אלייך למייל

**מבטיחה שלעולם לא אעביר את המייל שלך לאחרים ותמיד תוכלי לבטל בלחיצת כפתור

24Jan2021

your turn is now

איזה כיף שבחרת להרשם

הרשמה לאתר תאפשר לך בלה בלה בלה ועוד כל מני דברים

רשומה כבר? הכנסי >>

נו... לא הגיע הזמן להפסיק לקנות כל
קרם שסוזי מהסופרצ׳ארם מוכרת לך?!

נו... לא הגיע הזמן להפסיק לקנות כל קרם שסוזי מהסופרצ׳ארם מוכרת לך?!

אני מזמינה אותך לעשות אבחון קוסמטי אמיתי לעור הפנים שלך. בזמן שלך. כשנוח לך.
כדי שבפעם הבאה אף אחת לא תמרח אותך… ותדעי בדיוק מה המוצר הנכון עבורך.

אני מזמינה אותך לעשות אבחון קוסמטי אמיתי לעור הפנים שלך. בזמן שלך. כשנוח לך.
כדי שבפעם הבאה אף אחת לא תמרח אותך… ותדעי בדיוק מה המוצר הנכון עבורך.

© אבחון קוסמטי און ליין פרי פיתוחה הבלעדי של דנה טל, מרצה בתחום הקוסמטולוגיה, מפתחת תכני לימוד וקוסמטיקאית.