50% הנחה על רכישת ערכה מלאה

ימים
שעות
דקות
שניות

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

קרם לחות – למה צריך אותו?!

קרם לחות – למה צריך אותו?!

העור הוא איבר חי שזקוק לאספקה סדירה של חומרי הזנה, מים וחמצן ופינוי של חומרי פסולת. בגיל צעיר הגוף מספק לעור את כל צרכיו והעור נראה נהדר. ככל שעוברות השנים הגוף הולך ומתבגר (ההזדקנות לידיעתכם מתחילה בגיל 30!) וקשה לו יותר לספק את צרכיו של עור, בשלב זה בדרך כלל אנחנו מרגישים שהעור מתייבש ועולה הצורך להשתמש בקרם. 

אחד החומרים שהעור זקוק להם ביותר הוא מים, בשכבות העור השונות מוחזקים מים בכמויות משתנות, בעור הפנימי והעמוק שנקרא דרמיס יש כ – 70% מים, בעור העליון שבו אנחנו נוגעים ונקרא אפידרמיס ישנם כ – 20% מים. 

קיימים מנגנוגנים שונים בעור שתפקידם לאחוז את המים, להשאיר אותם בעור ולמנוע מהם להתנדף החוצה אל האטמוספירה. כשהעור מתבגר מנגנונים אלו מתפקדים פחות טוב, מים מתנדפים בקלות והעור נשאר יבש.

תפקידו של קרם הלחות הוא לחפות על תפקודי העור “שהתקלקלו” ולהשלים לעור את מה שחסר לו, קרם לחות “נותן” לעור מים, עוזר לשמור את מים בתוך העור ומונע מהם להתנדף. ישנם גם קרמים שמסוגלים לספק לעור ויטמינים, מינראלים וחלבונים שחיוניים לתפקוד בריא של העור כאיבר.

לכל עור צרכים שונים וחוסרים שונים ולכן חשוב מאוד שהקרם יתאים בצורה מדוייקת לעור הספציפי. כשהולכים לקנות קרמים בחנויות הפארם קונים קרם לפי מה שנראה לנו ובדרך כלל ללא שום ידע אמיתי (הרבה פעמים אנחנו קונים בגלל הדוגנית היפה שנראתה בפירסומת – ומה הקשר בינה לבין העור שלנו? שאלה מצויינת שכדאי לשאול את עצמכם), לפעמים מתייעצים עם דיילות היופי, אבל באמצע החנות, בלי לופה (זכוכית מגדלת עם תאורה) וכאשר נשים רבות מאופרות, בילתי אפשרי לאבחן את העור בצורה מדויקת, כתוצאה מכך התאמת הקרם נעשת בצורה חפוזה ועל בסיס ידע חלקי ביותר.

בטיפול הקוסמטי לקוסמטיקאית יש אפשרות לאבחן את העור בצורה הרבה יותר מדויקת, היא רואה את העור נקי ללא איפור, דרך זכוכית המגדילה אותו פי 5 ועם תאורה חזקה ומתאימה, בנוסף לקוסמטיקאית יש ידע מקצועי המאפשר לה להתאים את החומר הנכון לצרכי העור כדי שהעור יתפקד בצורה אופטימאלית ויראה במיטבו.

22 פברואר 2021 // gil-tech
קמטים
חם מהתנור

קרם נגד קמטים – דרכים להתמודדות

קרם נגד קמטים מטפל באחת הבעיות שהכי מפריעות לנשים מבוגרות – הקמטים. קמטים נוצרים בעור בגיל מבוגר בעקבות הרס
לכתבה המלאה
19 ינואר 2021 // דנה טל - עורכת
מסכה לפנים
חם מהתנור

קרם עיניים מומלץ – השפעות הגיל וסוג עורך

קרם עיניים הוא קרם הנמרח באזור העיניים בלבד. אבל איך תדעי מהו קרם עיניים מומלץ בשבילך? ואיזה קרם
לכתבה המלאה

"השאלה היא לא מי ייתן לי,
השאלה היא מי יעצור אותי"

- איין ראנד -

איבחון קוסמטי בזמן שלך

המון דברים ניתן ללמוד באבחון הדרמטולוגי אונליין. הוא גם יכול לחסוך הרבה מאד זמן ואפילו כסף. 5 דקות ביממה, שתקדישי לעצמך עם החומרים הנכונים, יכולים בהחלט לשמור על עור ומאור הפנים שלך…ובכל זאת חשוב לי לומר, תרשי לעצמך להתפנק מעת לעת, גם בטיפול תקופתי יסודי אצל קוסמטיקאית מקצוענית. מגיע לך.

מוצרים בהאמה אישית

את סדרת im יצרתי לפי העיקרון של less is more כאן יהיה טקסט המשך שיסביר על המוצרים בסדרה וכו וכו בוד הסקיצו משו אור ביטחוריכה. טומטים בעזרתיכה. הטיפותנת העבודה שתרצו.
ובעות בעילות ומטים אחרים בי אחופשיפות הצלל אחורה לביעיל דבר אות בביטה ובין שתרצו.
מאל, דבר אצבעיצוב הר לחזורים

הסל שלך הסל שלך
דבר איתידברי איתי

כל העדכונים והמאמרים האחרונים שלי ישירות אלייך למייל

**מבטיחה שלעולם לא אעביר את המייל שלך לאחרים ותמיד תוכלי לבטל בלחיצת כפתור