50% הנחה על רכישת ערכה מלאה

ימים
שעות
דקות
שניות

מלא/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם

למה כדאי לעשות טיפול קוסמטי גם אם אין בעיית עור מיוחדת

למה כדאי לעשות טיפול קוסמטי גם אם אין בעיית עור מיוחדת

העור הוא האיבר הגדול בגופנו ויש לו מגוון תפקידים הקשורים לשמירה על גופנו בריא ומוגן, במשך החיים אנו דואגים לבריאות מערכת שונות בגופנו: עושים ספורט כדי לתחזק את מצב השרירים, רצים כדי לשמור על הלב, אוכלים בריא כי “אנחנו מה שאנחנו אוכלים”, יוגה, פילטיס ועוד ועוד כל אחד לפי רצונו ויכולתו. 

לפעמים אנחנו שוכחים לטפח את העור ובמיוחד את עור הפנים שהוא אחד החלקים החשופים ביותר לפיגעי מזג האויר והסביבה, והוא גם חלק חשוב ומשמעותי ברושם הראשוני שאנו יוצרים וכידוע “אין אפשרות שניה לרושם הראשוני”.

אבל מה בעצם משמעות המילה טיפוח?  

כאשר חיפשתי את פרוש המילה “טיפוח” במילוג (מילון עיברי חופשי באינטרנט – ידעתם שיש דבר כזה?) מצאתי שפרוש המילה – “טיפול במסירות והענקת תשומת לב רבה.” כלומר כאשר אני מטפלת בעור שלי או של מטופלי במסירות ובתשומת לב רבה אני בעצם מטפחת אותו.

לב העיניין הוא המילים “בתשומת לב רבה” – כדי לטפל בעור בתשומת לב רבה צריך להכיר אותו כאיבר, להבין את התיפקודים השונים שלו והמנגונים הגופניים שעובדים ופעילים בו, ורוב האנשים שלא למדו את תחום הקוסמטיקה או רפואת העור לא מתמצאים ולא מבינים את הצרכים של העור. 

כמו שתייעצים עם מדריך בחדר כושר או תזונאית לגבי תזונה כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית כיצד לשמור ולטפח את העור מכיוון שהיא למדה תחום זה לעומק – כיצד העור מתפקד, מה נחוץ כדי לשמר אותו, אם איזה חומרים כדאי להשתמש ואיזה חומרים מתאימים לכל סוג עור.

הגישה הרפואית כיום אומרת שקל יותר ואפילו עדיף לשמר את מצב העור ולהאט את ההזדקנות בגיל צעיר מאשר “להתעורר” בגיל מאוחר כאשר האפשרויות העומדות לפנינו מצריכות טיפולים אגרסיביים או אפילו ניתוחים. 

לכל אלה המעוניינים לשמור על העור צעיר לאורך זמן כדאי להגיע באופן קבוע לטיפול קוסמטי ולהשתמש בחומרים המיועדים למטרות אלה. מומלץ מאוד להתחיל בתהליך זה בגיל צעיר יחסית סביב גיל 30, מכיוון שגיל זה הוא הגיל שבו העור מתחיל את תהליך ההזדקנות שלו וזה הגיל שבו כדאי להתחיל לשמר אותו.

כאשר מתחילים לטפח את עור הפנים בגיל זה לא נדרשים טיפולים מאוד תכופים או אגרסיביים ורוטינה פשוטה יחסית של טיפולי פנים אחת לחודש וחצי חודשיים ושימוש בקרמים שקבעה הקוסמטיקאית באופן יומיומי בבית מספיקה. 

כמובן שיגיע גם זמנם של הטיפולים האגרסיביים יותר אבל הם יהיו בגיל מאוחר יחסית ויתנו תוצאות טובות יותר יחסית לנשים שלא טיפחו את עורן במשך הזמן הזה.

22 פברואר 2021 // gil-tech
קמטים
חם מהתנור

קרם נגד קמטים – דרכים להתמודדות

קרם נגד קמטים מטפל באחת הבעיות שהכי מפריעות לנשים מבוגרות – הקמטים. קמטים נוצרים בעור בגיל מבוגר בעקבות הרס
לכתבה המלאה
19 ינואר 2021 // דנה טל - עורכת
מסכה לפנים
חם מהתנור

קרם עיניים מומלץ – השפעות הגיל וסוג עורך

קרם עיניים הוא קרם הנמרח באזור העיניים בלבד. אבל איך תדעי מהו קרם עיניים מומלץ בשבילך? ואיזה קרם
לכתבה המלאה

"השאלה היא לא מי ייתן לי,
השאלה היא מי יעצור אותי"

- איין ראנד -

איבחון קוסמטי בזמן שלך

המון דברים ניתן ללמוד באבחון הדרמטולוגי אונליין. הוא גם יכול לחסוך הרבה מאד זמן ואפילו כסף. 5 דקות ביממה, שתקדישי לעצמך עם החומרים הנכונים, יכולים בהחלט לשמור על עור ומאור הפנים שלך…ובכל זאת חשוב לי לומר, תרשי לעצמך להתפנק מעת לעת, גם בטיפול תקופתי יסודי אצל קוסמטיקאית מקצוענית. מגיע לך.

מוצרים בהאמה אישית

את סדרת im יצרתי לפי העיקרון של less is more כאן יהיה טקסט המשך שיסביר על המוצרים בסדרה וכו וכו בוד הסקיצו משו אור ביטחוריכה. טומטים בעזרתיכה. הטיפותנת העבודה שתרצו.
ובעות בעילות ומטים אחרים בי אחופשיפות הצלל אחורה לביעיל דבר אות בביטה ובין שתרצו.
מאל, דבר אצבעיצוב הר לחזורים

הסל שלך הסל שלך
דבר איתידברי איתי

כל העדכונים והמאמרים האחרונים שלי ישירות אלייך למייל

**מבטיחה שלעולם לא אעביר את המייל שלך לאחרים ותמיד תוכלי לבטל בלחיצת כפתור